Трансформер "Тобот: Атлон Чемпіон", що складається з 3 машинок з фігурками "Tobot Athlon Champion" 22 см.

-19%
- Готово до відправки
- Код: 3-2088
810 ₴
655 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер "Tobot: Athlon Champion" з фігурками персонажів мультфільму - Райана і Доллі з серії "Тоботи". Тобот Атлон складається з 3 машинок – Alpha, Theta та Beta. Висота трансформера в зборі 22 см. Фігурки оснащені яскравою лампочкою, розмір - 14 см. Також, у наборі є 2 медальйони зі світловими та звуковими ефектами.
Характеристики:
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Вага в упаковці: 515 г
- Висота трансформера: 22 см
- Габарити в упаковці: 27.5 x 40 x 7.5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Трансформер (3 в 1)
- 2 фігурки
- 2 медальйони
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 515 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 655 ₴




