Ігровий набір перукар "Крижане серце 2" Frozen 2 Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 3-2107
626 ₴
Універсальний набір перукаря «Крижане серце 2» обов'язково приверне увагу маленької любительки чепуритися і робити різні зачіски. Комплект обов'язково сподобається дівчаткам, адже у ньому цілий набір аксесуарів для салону краси. Ваша дочка зможе відчути себе професійним перукарем, зробити модні зачіски та стильні укладання всім лялькам. У комплект входить 12 предметів. Яскравий рожевий блакитний викличе у дівчинки справжнє захоплення.
Всі деталі набору перукаря виготовлені з нетоксичного пластику, не викликають алергічних реакцій та подразнень Гра, що розвиває, дасть можливість дівчинці проявити фантазію. Рольові сюжети займають важливе місце у формуванні переваг дитини та допомагають їй визначити захоплення та схильності до певних професій.
Особливості:
- Фен зі світловими і звуковими ефектами.
- Фен працює від трьох батарейок "АG-13" - у комплекті.
Характеристики:
- Колір: Блакитний
- Вік: від трьох років
- Країна виробників: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 36х10х23см
- Комплект: 12 речей
Комплектація:
- 2 дзеркальця;
- гребінець;
- фен;
- бігуді;
- 2 плойки для волосся;
- прикраса для волосся;
- сережки
- 2 кільця;
- діадема.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: 626 ₴
