Робот трансформер "Dragon force" (Білий) трансформується у динозавра

- Немає в наявності
- Код: 3-2117
774 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер Dragon force, це популярна лінійка роботів, які трансформуються у динозаврів. Всі роботи цієї лінійки можна зібрати в одного великого робота. Робот виконаний із якісного пластику.
Особливості іграшки
- Висока деталізація
- Трансформується з робота в динозавра
- З усіх роботів цієї серії можна зібрати великого робота трансформера
Характеристики:
- Бренд: DISON
- Упаковка: Коробка
- Колір: Білий
- Вага в упаковці: 358 г
- Габарити в упаковці: 26 x 22 x 10 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Іграшка-трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 358 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 774 ₴




