Дитячий тематичний набір інструментів "Fashion Toolset"

- Немає в наявності
- Код: 3-2123
542 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір інструментів "Fashion Toolset" - це чудовий спосіб познайомити молодого майстра з відомими інструментами, з їхнім призначенням і принципом роботи.
У наборі є все необхідне для захоплюючих хлоп'ячих ігор.
Особливість:
- Дриль з реверсом, обертається свердло
- До комплекту входять 22 елементи
Комплектація:
- електричний дриль з насадками
- маска
- гайковий ключ
- болти
- гайки та заготівлі
- будівельний ніж
- викрутка
- розвідний ключ
- столярна струбцина
- інші інструменти
Характеристики:
- Рекомендований вік: від трьох років
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: пластик
- Тип живлення: 3 батарейки типу "АА" (не включено до набору)
- Розмір пакування: 42,5-30-6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 542 ₴

