Інтерактивний пінгвін Play Smart (Сенсор, вірші, казки, пісні, диктофон)

- Немає в наявності
- Код: 3-2137
749 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний пінгвін з сенсорним управлінням, з музикою HD якості, м'якими крилами з кольоровим підсвічуванням, 6 навчальних функцій (вірші, казки, скоромовки, пісні, звуки тварин), серце, що світиться.
- Бренд: Play Smart
- Упаковка: Коробка
- Колір: Біло-рожевий
- Тип елементів живлення: Батарейки
- Кількість елементів живлення: 3
- Елементи живлення у комплекті: Ні.
- Вага в упаковці: 470 г
- Габарити в упаковці: 15.5 x 12 x 23 см
- Габарити без упаковки: 16 x 12 x 23 см
- Країна: виробник: Китай
- Матеріал: Пластик, силікон
- Комплектація: Пінгвін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 749 ₴


