Дитячий надувний басейн Інтекс Intex "Кристал" 160л

-15%
- Готово до відправки
- Код: 3-2141
362 ₴
307 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн «Кристал» від відомої торгової марки Intex — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо у вас є заміський дім, або ви плануєте відпочити на узбережжі, тоді ця надувна іграшка стане спасінням від літнього спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Дитячий басейн зроблений в блакитному кольорі і складається з трьох окремих надувних відсіків. Діаметр надутого басейну - 114 см.
Об'єм води в басейні становить 160 літрів - а це більше, ніж достатньо для швидкого нагрівання і веселої гри малюків від 3-х років. Незважаючи на те, що басейн дитячий, не варто залишати маленьких діток без нагляду.
Товщина виробу 0,20 мм, товщина дна — 0,18 мм.
Характеристики:
- Бренд: Intex
- Пакування: Пакунок
- Колір: Синій
- Діматер надутого бассейну 114 см
- Вага в упаковці: 770 гр
- Габарити в упаковці: 32 x 28 x 4 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Вініл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 160 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.77 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 307 ₴



