Робот трансформер динозавр "Трицераптор"

- Немає в наявності
- Код: 3-2157
436 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія «Світ Роботів інша планета» від виробника Play Smart, представляє колекцію оригінальних трансформерів!
У серію увійшло 6 унікальних моделей, кожна з яких трансформується в 19 кроків!
У кожного трансформера є своя історія та унікальна форма, яку він набуває.
Модель 8160 – Трицераптор!
Цей вогненний воїн ненавидить накази. У нього дуже волелюбний характер. Він буде першим, хто вийде на захист миру роботів. Трицератопс знищить все на своєму шляху у пориві люті! Розжаривши свої мечі до білого, він завдає нищівного удару! Уперед! До нових перемог!
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарвний
Тип: Динозавр
Габарити в упаковці: 26 x 8 x 20 см
Розмір робота:17 х 13 х 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
У серію увійшло 6 унікальних моделей, кожна з яких трансформується в 19 кроків!
У кожного трансформера є своя історія та унікальна форма, яку він набуває.
Модель 8160 – Трицераптор!
Цей вогненний воїн ненавидить накази. У нього дуже волелюбний характер. Він буде першим, хто вийде на захист миру роботів. Трицератопс знищить все на своєму шляху у пориві люті! Розжаривши свої мечі до білого, він завдає нищівного удару! Уперед! До нових перемог!
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарвний
Тип: Динозавр
Габарити в упаковці: 26 x 8 x 20 см
Розмір робота:17 х 13 х 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 436 ₴




