Автомат бластер "Blaze Storm" з лазерним прицілом ZC7080 Nerf Нерф

- Немає в наявності
- Код: 3-2161
1 202 ₴
Бластер ZC 7080 "Blaze storm" - це класна іграшка, яка точно сподобається будь-якому хлопцю. У комплекті з потужною зброєю ти знайдеш 20 м’яких куль, що дає тобі змогу тренуватися з точністю, стійкістю руки і концентрацією на поставленій меті.
Гра з автоматом ZC 7080 "Blaze storm" - це абсолютно безпечна забава, тому батьки можуть спокійно залишати дитину наодинці з іграшкою.
Завдяки потужному пусковому механізму, який працює від батарейок, наш пістолет буде запускати м'які патрони досить-таки далеко, що значно розширює його ігрові можливості.
Бластер ZC 7080 оснащений лазерним прицілом (працює від батарейок, які входять до комплекту).
Пусковий механізм працює від трьох батарейок типу "АА" (не включено до комплекту).
Особливості:
- збільшена дальність стрільби
- м’які, безпечні кулі
- лазерний приціл
- довжина бластера 74 см
- дальність стрільби 15 метрів
- у наборі 20 патронів
- яскравий колір патронів дозволить легко знайти їх в траві або снігу
- магазин, що обертається
- швидка і легка перезарядка
- іграшка зроблена з якісного, абсолютно безпечного пластики
- яскравий дизайн
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Кіл-ть ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 884 г
- Габарити в упаковці: 52 x 8 x 27 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Автомат, патрони 20шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, М'які патрони |
| Колір | Сірий |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 884 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 202 ₴




