Великий робот трансформер Бамблбі світлові та звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 3-2170
1 370 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботи-трансформери – найкращий подарунок для маленького любителя фантастичних інопланетних створінь та швидких автомобілів.
Трансформер Бамблбі виконаний в образі головного персонажа популярного фільму про робот-трансформерів. Як і в улюблених кінофільмах, робот трансформується в жовту гоночну машину Трансформер.
Особливість:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Висота 39см
- У бойовому режимі трансформер оснащений потужною зброєю, яка входить до комплекту.
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також навчає основ моделювання.
Ефекти працюють від 3-х батарейок типу AG13 (входять до комплекту).
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Жовтий
- Тип ел-тів хживлення: Батарейки (AG13)
- У елементів живлення: 3
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Габарити в упаковці: 45 x 14 x 35 см
- Габарити без упаковки: 39 x 10 x 28 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 390 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 1 370 ₴


