Рюкзак шкільної каркасний Hello Kitty з ортопедичною спинкою

- Немає в наявності
- Код: 3-2177
685 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вмістливий і легкий каркасний ранець з 3D зображенням підійде для дівчаток молодшого та середньої школи.
Рюкзак зроблений спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування.
Особливість:
Рюкзак зроблений спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування.
Особливість:
- Ортопедична спинка;
- Жорсткий каркас ранця з блискавками по всьому периметру;
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня сторона лямка з дихаючих матеріалів.
- Ручка для перенесення рюкзака;
- 2 кнопки для фіксації каркаса;
- Одна палиця на блискавицю. Усередині роздільника і фіксуючої гумки;
- 3 додаткових кишені: передній кишеню на блискавки і два бічні сітківки;
- Жорстке дно. На дні 4 пластикових ніжки;
- Світлячі елементи на лямках та бічних кишенях.
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Цвет: Сірневий
- Вага в упаковці: 450 г
- Габарити в упаковці: 20 x 29 x 37 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 685 ₴
