Машина сміттєвоз вантажівка спецтехніка з повітряною помпою (світло, звук)

- Немає в наявності
- Код: 3-2188
831 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина сміттєвоз вантажівка з серії "City service" Це інерційна модель спецтехніки. Модель чудово деталізована (у масштабі 1:12), отже, вона стане чудовим подарунком для кожної дитини.
Особливості моделі:
Характеристики:
Особливості моделі:
- інерційний рух;
- світяться проблискові маячки;
- детальна деталізація.
- 3 кнопки, які відповідають за звукові ефекти (звук ключа запалювання, задній хід, сигнал);
- повітряна помпа - піднімає кузів;
- кнопка, яка опускає кузів.
Характеристики:
- Бренд: WENYI
- Пакування: Коробка
- Колір: Помаранчевий
- Тип елементів живлення: Батарейки (AG13)
- Кіл-ть ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення у комплекті: Є
- Вага в упаковці: 931 г
- Габарити в упаковці: 36 x 14 x 21 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Сміттєвоз, аксесуари, наклейки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenyi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 931 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 831 ₴





