Гараж-паркінг "Станція спецтехніки" Six-six-zero 44 деталі

- Немає в наявності
- Код: 3-2190
671 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будуй власний гараж спецтехніки прямо у себе в кімнаті разом з парковкою. Побудова гаража, розв’язання кольорів, різні декорації та цікавий дизайн зроблять дитячу гру більш захоплюючою.
У гаражі є місце не тільки для машин, що входять в набір, але й для інших моделей зі власної колекції малюка. Завдяки крутому спуску і ліфту машини можуть швидко спускатися.
Над другим поверхом стоїть майданчик для вертольота.
Гараж виготовлений з пластику, деталі машинок з метала з додаванням пластмасових елементів.
Дозвольте малюку зібрати власну парковку і провести з нею багато часу весело і корисно.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Жовтий
- Вага в упаковці: 722
- Габарити в упаковці: 25 x 39 x 8 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: 44 деталі
До набору входить:
- деталі гаража
- наклейки
- машинка спецтехніки
- вертольот
- ігрова фігурка паркувальника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 184 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 630 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Жовтий |
| Ширина у зібраному вигляді | 186 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 671 ₴
