Трансформер Праймбот Десептикон "Позашляховик"

- Немає в наявності
- Код: 3-2205
758 ₴
Мультики та фільми про битви трансформерів люблять усі хлопчики від 4 до 40 років. Робот - Трансформер Праймбот, що перетворюється на джип позашляховик з лазерною гарматою на даху, дозволить розіграти фантастичні баталії, сюжет яких дитина візьме з побаченого по телевізору сам.
Незважаючи на суперечки щодо агресивності таких іграшок, роботи-трансформери приносять і явну користь. Збираючи та розбираючи таку іграшку, дитина вчиться мислити логічно, розвиває просторову уяву та пам'ять. Не кожен дорослий зрозуміє, як зібрати з робота-трансформера позашляховик. Перевірте кмітливість представника молодшого покоління з іграшкою
Характеристики:
Упаковка: Коробка
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик:
Габарити упаковки: 27 х 22 х 10 см
Висота трансформера: 16 см
Вік: від 5 років
Комплектація: Робот-трансформер, аксесуари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 758 ₴





