Машина кран спецтехніка з повітряною помпою "Builder" Синій (світло, звук)

- Немає в наявності
- Код: 3-2212
809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грузопідйомний кран "Builder" - це справжня модель спецтехніки у масштабі 1:12. Ця техніка призначена для просторового пересування вантажів. Заціплення здійснюється завдяки вантажопідйомній споруді з гаковою підвіскою.
Модель вантажопідйомника має стріловий тип крана, ваша дитина з легкістю зможе відчути на собі всі прелесті цього типу техніки. Він оснащений механічним регулятором, який дозволяє витягнути стрілу на потрібну дистанцію, а помпою зафіксувати її в такому положенні.
Деталізація моделі вражає своєю професією, всі елементи вантажопідйомника, реалістично деталізовані і добре офарбовані. Кабіна управління, разом з стрілою крутитися на 30 градусів ліворуч і праворуч.
Особливості моделі:
Модель вантажопідйомника має стріловий тип крана, ваша дитина з легкістю зможе відчути на собі всі прелесті цього типу техніки. Він оснащений механічним регулятором, який дозволяє витягнути стрілу на потрібну дистанцію, а помпою зафіксувати її в такому положенні.
Деталізація моделі вражає своєю професією, всі елементи вантажопідйомника, реалістично деталізовані і добре офарбовані. Кабіна управління, разом з стрілою крутитися на 30 градусів ліворуч і праворуч.
Особливості моделі:
- світлові ефекти 3 активні кнопки включають сигнальні вогні
- звуковий ефект 3 активні кнопки включають три різних звукові звантаження
- спецтехніка оснащена висувним механічним краном
- висувний кран оснащений активним механічним гаком для завантаження
- кнопка на кузові — помпа, через тиск ви можете зафіксувати позицію крана на потрібній Вам висоті
- збоку машини знаходитиметься кнопка - видалити тиск. Після активізації кран опускається в початкове положення
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Синій
- Вага в упаковці: 925г
- Габарити в упаковці: 36 x 14 x 20 см
- Габарити без упаковки: 30 x 10 x 15 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від трьох років
Працює машинка від трьох батарейок 1.5 V - LR44.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підйомний кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 925 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 809 ₴
