Робот трансформер Оптимус Прайм Tycoon Optimus Prime (світло, звук)

- Немає в наявності
- Код: 3-2221
1 150 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий робот-трансформер, який збирається у крутий вантажний тягач. Автобот дуже схожий на основного та улюбленого всіма, персонажа з фільмів та серіалів «Трансформери», Оптімуса Прайма, головного захисника людської раси!
Оптімус Прайм має слот для 3-х батарейок типу AG13 1,5V, які забезпечують світлові та звукові ефекти. Ззаду, на коробці, є детальна ілюстрована інструкція з трансформації робота в машину.
Крутий автобот стане чудовим подарунком для будь-якого хлопчика. Розпакуй робота, поклич у гості друзів, і створіть свою власну команду автоботів для захисту Землі від войовничих та підступних Десептиконів!
Особливість:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 45 х 15 см
- Вік: від 5 років
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Колір: Синій
- Висота трансформера: 32 см
- Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tycoon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 320 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 1 150 ₴


