Рюкзак шкільної "Людина Павук" 3D картин

- Немає в наявності
- Код: 3-2226
583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неправдоподібний стиль рюкзака з 3D малюнком обов’язково потішить будь-якого хлопчика, який захоплюється тематикою супергероїв. Дизайн бере до уваги всі необхідні елементи сучасного стандарту краси та сили. Темно синій колір у поєднанні з яскравими червоними вставками і невеликими елементами коміксного принта на бічних кишенях, ручці та вставці дасть змогу з насолодою носити такий рюкзак не тільки в школу, але й на прогулянки. Розфарбований 3D малюнок складається з двох фрагментів. Обличчя і торс розміщені на двох зовнішніх кишенях.
Особливість:
- Дихає спинка.
- Коротка лицьова частина з 3D принтом;
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня сторона лямка з дихаючих матеріалів.
- Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал;
- 1 Основний відділ
- 2 додаткові бічні сітківки з світловідбивними вставками;
- 2 зовнішні кишені.
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Цвет: Чорний
- Вага в упаковці: 450 г
- Габарити в упаковці: 38 x 25 x 40 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Рюкзак
- Вік від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 25 см |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 583 ₴


