Трансформер "Бамблбі" з маскою Transformer bumblebee

- Немає в наявності
- Код: 3-2227
770 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер "Бамблбі" з маскою та зброєю. Трансформується із робота в автомобіль Chevrolet Camaro. Трансформер зі світловими та звуковими ефектами (фрази англійською, звуки пострілів).
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Бренд: SHUNQIRUN
- Упаковка: Коробка
- Колір: Жовтий
- Тип ел-тів живлення: Батарейки (AG13)
- Кількість ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення в комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 580 г
- Габарити в упаковці: 39 x 11,5 x 27,5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер, маска
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Вага | 580 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 770 ₴
