Бластер - автомат Blaze storm на 20 патронів

-10%
- Готово до відправки
- Код: 3-2250
1 424 ₴
1 282 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blaze storm* - це популярна лінійка іграшкової зброї, особливістю якої є потужність і дальність стрільби, а також яскравий дизайн, схожий на "озброєння майбутнього". Цей бластер працює за принципом розгону (прискорення вильоту) патронів спеціальним механізмом всередині стовбура, який нагадує колесо, що швидко обертається. Коли ви натискаєте на курок з обойми (ємність для патронів) до стовбура потрапляє кулька, яка виштовхується з великою швидкістю з стовбура.
* Це прямий конкурент Лінійки дитячої зброї Nerf (Нерф), вони відрізняються лише знаменитістю бренду, але ніяк не ефективністю і ефектністю.
Особливості іграшки:
- Ключова відмінність цієї моделі, це простота заряду патронів, вони масово завантажуються в "обійму", що в рази спрощує цей процес, на відміну від інших моделей
- Шарики з м’якого вспіненного пінопласту, які дають їм легкість і пружність, є надійними, і вони не руйнуються від попадання в якийсь предмет.
- Дальність стрільби: від 15 м
Характеристики:
- Пакування: коробка
- Вага: 1500 р.
- Розмір упаковки: 28 х 10 60 см
- Розміри бластера: 27 х 5 х 55,5 см
- Батарейки: АА 8шт (немає у комплекті)
- Вік: від шести років
Комплектація:
- Бластер
- Патрони (20шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики, М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 555 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 600 мм |
- Ціна: 1 282 ₴


