Дитячий робот трансформер Бамблбі (Автобот)

- Немає в наявності
- Код: 3-2257
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер Бамблбі - це головний герой популярного фільму та мультфільму, з групи захисників землі "Автоботы".
Особливості іграшки:
- Трансформація в машинку Chevrolet Camaro
Характеристики:
- Упаковка: картонна коробка
- Матеріал: пластик
- Вага: 300 р.
- Розмір упаковки: 32 х 9,5 х 25 см
- Висота робота: 23 см
Комплектація:
- Робот
- Зброя робота
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Персонажі/ Герої | Transformers |
| Тип іграшки | Трансформери |
- Ціна: 603 ₴




