Лялька Анна "Крижане серце" 28см

-21%
- Готово до відправки
- Код: 3-2258
206 ₴
163 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анна - Молода принцеса чарівного королівства, одна з головних героїнь мультика "Крижане серце". Мультфільм став дуже популярним серед маленьких принцес. Ця лялька буде хорошим подарунком дівчинці!
Кукла представлена в сукні, верх якої чорний, а нижня частина золотисто коричневого кольору. Має середню рухливість суглобів.
Особливості іграшки:
- Рухливість суглобів (плечі, стегна)
Характеристики іграшки:
- Пакування: картонна коробка
- Розмір пакування: 30 х 4 х 7,5
- Висота ляльки: 28см
- Колір сукні: синій
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 163 ₴

