Розвиваюча іграшка Ксилофон-стучалка 1-3 роки

- Немає в наявності
- Код: 3-2277
706 ₴
Кожна дитина віком від 1 року дуже любить стукати. Стукають діти всім – і ложкою та кришкою від каструлі та молоточком. Якщо ви помітили у малюка прагнення до прекрасних звуків, то ця іграшка для нього.
Музичний ксилофон з молоточком. Це іграшка 3 в 1: стукалка, ксилофон і міні піаніно. Кольорові клавіші, що привертають увагу малюка з першої хвилини, призначені як для гри пальчиками, так і для роботи з молоточком. Натискаючи на клавіші, малюки почують звуки різних тональностей, що дозволяє імпровізувати та розвивати музичні таланти. Молоточком можна стукати по металевих платівках металофону.
Але найцікавіший процес гри це забивати кульки в отвори. Кульки з дзвоном падають на металофон, створюючи неповторні мелодії.
Ксилофон створений для допомоги дітям у навчанні кольорів, форм, звуків через візуальне, слухове та тактильне сприйняття. Координацію рук та очей допоможе тренувати набір кольорових кульок, які потрібно забивати молоточком в отвори відповідного кольору.
Дитячий музичний інструмент Ксилофон розвиває:
- Увага
- Дрібну моторику
- Музичний розвиток
- Емоційне благополуччя
Характеристики:
- Вік: розвиваюча іграшка від 1 до 3 років
- Кількість батарейок: не вимагає
- Габарити іграшки: 16.5 х 26 х 11.5 см
- Габарити в упаковці: 14 х 18 х 27 см
- Вага: 700 гр.
- Тип упаковки: картонна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 706 ₴

