Дитячий ксилофон "ведмежа" (рожевий)

- Немає в наявності
- Код: 3-2289
256 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний інструмент ксилофон - це кумедна іграшка, і водночас дуже корисна річ у розвитку кожного малюка. Ксилофон розвиває дрібну моторику, а також слухове і кольорове сприйняття дитини.
Особливості іграшки:
- ксилофон має дизайн у вигляді рожевого ведмедика
- 7 різнокольорових клавіш, різної висоти звучання
Характеристики:
- Упаковка: блістер
- Розмір упаковки: 33 х 2 х 20 см
- Розмір ксилофону: 25 х 2 х 9,5 см
- Довжина палички: 17,5 см
- Колір: ніжно-рожевий
- Вік: від 3 років
Комплектація:
- Ксилофон
- Паличка для гри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 256 ₴
