Великий Трансформер тобот Тритан Tobot Tritan 2

-12%
- Готово до відправки
- Код: 3-2299
1 015 ₴
897 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Три машинки з серії "Тоботи" трансформуються в одного великого робота. За кілька кроків машина Альфа трансформується в тіло робота і з'єднується з його ногами з Машинки Бетта і руками з машинки Тета.
Характеристики:
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Габарити в упаковці: 28 x 12 x 35 см
- Габарити без упаковки: 28 x 12 x 35 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 350 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 897 ₴


