Лялька Реборн (пупс), дівчинка "Warm Baby" 13 функцій, звукові ефекти, на батарейках Вид 6

- Немає в наявності
- Код: 3-2311
1 309 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пу
пси — це не просто звичайні іграшки для дівчат, як, наприклад, кубики чи м’ячик, вони є справжніми маленькими дітками, які потребують уваги й турботи. Гра з пупсом дає дитині соціальні навички, необхідні у дорослому житті.Музична пупсик оснащена такими цікавими функціями:
- П'є з пляшечки
- Пісяє у горщик
- Кушає суміш
- Ходить на горщик сумішшю
- Видає дитячі звуки
- Плаче по-справжньому, якщо натиснути на праву ручку
- Закриває очі, якщо дати йому пустушку
- Мочиться в підгузник
- Рухає ніжками і ручками
- Пищить, якщо натискати на ліву ручку
- Звуки пиття, коли даєш пупсику пляшечку
- Звуки ходіння на горщик, коли натискаєш кнопку на пупку
- Звуки сну, коли кладеш пупса на спинку
Для захоплюючої гри в комплекті з пупсом передбачені аксесуари:
- набір взуття
- підгузник
- тарілка
- ложка
- пляшечка
- горщик
- пакети з дитячим харчуванням
- пустушка
Ріст малюка 42 см.
Ефекти працюють від трьох батарейок 1.5V AA (не включені до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warm Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 42 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
- Ціна: 1 309 ₴
