Фігурка супер героя Халк Месники Марвел 28см звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 3-2319
484 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герой марвел Халк | Hulk - чудовий подарунок для шанувальників супер-героїв.
У фігурки рухливі кінцівки. Якісна фігурка супер-героя буде радувати дитину своєю схожістю з героєм коміксів і дозволить втілювати різні сюжети в реальність.
Особливості:
- Звукові ефекти
- Висота фігурки 28 см
- Фігурка має фантастичну реалістичність.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Зелений
- Вага в упаковці: 490 г
- Розміри фігурки: 14х6х32 см
- Розмір упаковки: 34х12х18 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума, пластик
- Комплектація: Фігурка супергероя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 320 мм |
| Персонажі | Халк |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 484 ₴
