Великий Робот-трансформер Бамблбі 33см (світлові та звукові ефекти)

- Немає в наявності
- Код: 3-2320
863 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Бамблбі із серії "The Last Series" стане чудовим подарунком для кожного хлопчика.
Модель виконана в образі головного персонажа популярного фільму про роботів-трансформерів.
Прекрасно деталізований трансформер є знаменитим членом команди автоботів. Як і в улюблених кінокартинах, робот трансформується у жовтий автомобіль.
У комплект з роботом входить бойова сокира.
Іграшка оснащена світловими та звуковими ефектами: на грудях у робота працює підсвічування, він говорить англійською мовою, імітує звуки трансформації та постріли. Ефекти активує кнопка на боці автобота.
Для спецефектів потрібні 3 батареї типу AG 13 (входять до комплекту).
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також навчає основ моделювання.
Модель виконана в образі головного персонажа популярного фільму про роботів-трансформерів.
Прекрасно деталізований трансформер є знаменитим членом команди автоботів. Як і в улюблених кінокартинах, робот трансформується у жовтий автомобіль.
У комплект з роботом входить бойова сокира.
Іграшка оснащена світловими та звуковими ефектами: на грудях у робота працює підсвічування, він говорить англійською мовою, імітує звуки трансформації та постріли. Ефекти активує кнопка на боці автобота.
Для спецефектів потрібні 3 батареї типу AG 13 (входять до комплекту).
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також навчає основ моделювання.
Особливість:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Висота 33см
У бойовому режимі трансформер оснащений потужною зброєю, яка входить до комплекту.
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також навчає основ моделювання.
Ефекти працюють від 3-х батарейок типу AG13 (входять до комплекту).
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Жовтий
- Тип ел-тів живлення: Батарейки (AG13)
- Кількість ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Габарити в упаковці: 35.5 × 15 × 44.5 см
- Висота трансформера: 33 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 330 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 863 ₴
