Автомобільний екскаватор на радіокеруванні (підсвічування і обертання кабіни, вигин ковша)

- Немає в наявності
- Код: 3-2329
968 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на автомобільному ходу, модель, включає в себе ексклюзивну серію машин на радіокеруванні, тобто спецтехніка.
Екскаватор зроблений в реалістичному дизайні, що видно неозброєним оком. Модель точно передає основні конструкційні елементи виїмково-навантажувальної машини.
Особливості моделі:
- основа стріли опускається і піднімається.
- стріла згинається на 90 градусів.
- ковш згинається на 90 градусів;
- кабіна крутиться на 180 градусів;
- кабіна водія підсвічується червоним і синім кольором.
- 1 стік - вперед-назад;
- 2 стік - ліворуч-праворуч.
- машинка;
- пульт керування
- акумулятор 3,7 V;
- USB кабель для зарядки.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Помаранчевий
- Вік: від 3 років.
- Розмір пакування: 37 х 15 см.
- Розмір машинки: 28 х 10 х 24 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 968 ₴

