Екскаватор навантажувач на радіокеруванні помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 3-2334
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навантажувач на радіокеруванні "CAE". Ця іграшка дозволить дитині вивчити можливості будівельних машин. Їздить у всіх напрямках (вперед, назад, ліворуч і праворуч) може копати, як справжній завантажувач (за допомогою пульта). Світлові ефекти та реалістичний звук. Масштаб - 1:24.
Кнопки на пульті активують:
Кнопки на пульті активують:
- рух техніки (вперед, назад, ліворуч, праворуч);
- рух ковша
Живлення трактора - 4 батарейки типу "А" 1.5V (не включено до комплекту).
Живлення пульта - 2 батарейки типу "А" 1.5V (не включено до комплекту).
Характеристики:
- Бренд: RUICHENG
- Пакування: Коробка
- Колір: Помаранчевий
- Вага в упаковці: 1025 г
- Габарити в упаковці: 37 x 19 x 20 см
- Габарити без пакування: 31 x 14 x 15 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
У комплекті:
- Трактор;
- Пульт р/у.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Двигун | Електричний |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 846 ₴
