Цифри трансформери Набір роботи цифри трансботи 5 6 7 8 9

- Немає в наявності
- Код: 3-2338
647 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно нова колекція трансформерів виготовлена в несподіваному стилі — цифри.
До колекції увійшло 6 чисел, кожна з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Щойно Ви зберете моделі, то їх можна буде об'єднати й отримати повноцінну модельку страхітливого бойового робота.
Щоб зібрати великого робота Вам будуть потрібні такі цифри: 5, 6, 7, 8, 9 і основні математичні знаки.
Самі по собі цифри від 5 до 9 трансформуються в динозаврів найпопулярніших різновидів.
Характеристики:
- Паковання: Коробка
- Цвет: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 500 г
- Вік: від 5 років
- Габарити в пакованні: 34.5 x 6.5 x 24.5 см
- Розмір робота: 13 х 5 х 15 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифры 5,6,7,8,9, основні математичні знаки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 647 ₴


