Великий набір фігурки Роблокс 15 в1 іграшки Roblox

- Немає в наявності
- Код: 3-2344
784 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір міні фігурок, виконаних у стилістиці популярної гри "Роблокс", з різними аксесуарами. Розмір фігурок: 7 см.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 280 г
- Габарити в упаковці: 38 x 4 x 29 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 15 фігурок персонажів зі зброєю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 70 мм |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 784 ₴


