Робот трансформер Оптимус Прайм із дитячою маскою Optimus Prime

- Немає в наявності
- Код: 3-2347
1 089 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір із трансформером та дитячою маскою, створений за мотивами популярного фільму "Трансформери". У даному наборі представлений один з основних персонажів фільму, трансформер на ім'я Оптімус Прайм ватажок групи Автоботів, які рятують землю від захоплення групою Десептиконів. здійснювати подвиги і боротися зі злом.
Особливості іграшки
- Робот трансформується у вантажний тягач
- Дитяча маска на резинці
Характеристики
- Упаковка: картонна коробка з ручкою
- Вага: 500 р.
- Розміри упаковки: 47 x 10 x 33 см
- Розмір робота трансформера: 16 х 22 х 7 см
- Розмір маски: 19 х 22 х 10 см
- Вік: від 6 років
- Комплектація: робот трансформер, дитяча маска
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 500 г |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 089 ₴

