Набір трансформерів Оптимус Прайм та Бамблбі Transformers Inter Chane Optimus Prime

- Немає в наявності
- Код: 3-2358
641 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір трансформерів "Оптімус + Бамблбі". 2 трансформери в одному наборі: великий Оптимус прайм (трансформується з робота в вантажний автомобіль Peterbilt 379) і маленький Бамблбі (трансформується з робота в Chevrolet Camaro). Також у наборі є космічний скейтборд.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 774 г
- Висота трансформера: 22 см
- Габарити в упаковці: 44 x 36 x 13 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Іграшка-трансформер, зброя, машинка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 774 г |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 641 ₴

