Автомат "Blaze Storm" з м'якими кулями 40шт на батарейках (нова система подачі патронів)

- Немає в наявності
- Код: 3-2375
1 019 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий бластер автомат Blaze Storm це потужня ігрова зброя, магазин якої вміщає в себе цілих 10 "патронів". Цей боєкомплект містить сорок снарядів з вспіненного полімера з присосками і без.
Ця модель оснащена новою системою подачі патронів. Коли ви натискаєте на спусковий гачок, до стовбуру потрапляє наступний патрон з магазину без затримки на перезарядку. Дальність стрільби 15 метрів.
Бластер-автомат виготовлений з міцного пластику насичених кольорів і стане не тільки ефектним, але й ефективним інструментом у ігрових битвах. Працює від батарейок.
Особливості:
- збільшена дальність стрільби
- м’які, безпечні кулі
- бластер 55 см
- дальність стрільби 15 метрів
- у наборі 40 патронів
- яскравий колір патронів дозволить легко знайти їх в траві або снігу
- магазин на 10 патронів
- швидка та легка перезарядка без затримки
- іграшка зроблена з якісного, абсолютно безпечного пластику
- яскравий дизайн
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Кіл-ть ел-тів живлення: 6
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 884
- Габарити в упаковці: 58 x 10 x 29 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Автомат, патрони 40шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 019 ₴

