Фігурка герої Марвел (Avengers - Месники) Супермен 16см Superman

- Немає в наявності
- Код: 3-2380
216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка-персонаж у вигляді супергероя всесвіту "Марвел" буде хорошим подарунком дитині. Виконано фігурку з якісного пластику. Висота - 16 см. Можна збирати серію з різними персонажами.
Характеристики:
- Упаковка: Планшет
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 115 г
- Габарити в упаковці: 30.5 x 17.5 x 8 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Фігурка-персонаж
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 115 г |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 305 мм |
- Ціна: 216 ₴
