Трюковий самокат для трюків Best Scooter алюмінієвий з алюмінієвими дисками червоний

- Немає в наявності
- Код: 3-2386
2 528 ₴
Цей самокат відноситься до типу трюкових і має ряд відмінностей від звичайних. Конструкція самокату максимально спрощена. Посилена рама. Цей самокат витримує навантаження агресивної їзди та виконання різних трюків.
Особливості:
1. Конструкція максимально спрощена.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії найбільш використовувана через свою легкість і надійність.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса моделі діаметром 110мм з великою жорсткістю, виконані з PU.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
5. Досить довга вузька дека вкрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у даного самокату виконані з міцного нековзного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
- Конструкція – 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
- Колеса – 110 мм PU (поліуретан);
- Диски коліс – високоміцний алюміній;
- Ручки – гума.
Характеристики:
- Колір: Червоний
- Ширина керма – 52 см;
- Розмір деки – 50*10 см;
- Висота керма від підлоги – 84 см;
- Діаметр колеса: 110мм
- Пеги – 5,4 см.
- Максимальне навантаження 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
- Ціна: 2 528 ₴



