Пожежна машина з водяною помпою, світло, звук, висувні сходи

- Немає в наявності
- Код: 3-2400
799 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопців будь - якого віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, як працюють сучасні технології, а докопатися правди їм допоможе пожежна машина Firefighter. Машина має ряд функцій, які зроблять гру більш цікавою!
Особливості:
- 3 Кнопки включають звукові ефекти
- світло проблискових маячків
- рухомі елементи на кузові
- інерційний механізм;
- водяна помпа - бризкає водою зі шланга.
Ефекти працюють від батарейок, які передбачено у комплекті.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Червоний
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення у комплекті: Є
- Габарити машини: 29 х 10 х 14 см
- Габарити в упаковці: 36 x 14 x 20 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Машинка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 799 ₴



