Мозаїка дитяча з шурупокрутом "Майстерня" Creative mosaic 237 деталей

- Немає в наявності
- Код: 3-2401
654 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моза
їка на шурупах, 237 деталей - Цікава гра 2-в-1, яка не тільки допомагає дитині в розвитку дрібної моторики та асоціативного мислення, але й розширює кругозір і поповнює словниковий запас. Коли малюк складає з окремих елементів гарні малюнки, то зможе створювати справжні оригінальні панно. Комбінуючи між собою детальки за формою та розміром, малюк буде у приємній для нього, ігровій формі тренувати дрібну моторику, розвивати уважність, кмітливість.Всі деталі можна збирати в робоче поле-валізку. Дрель працює від батарейок АА. Для дітей від трьох роки.
Характеристии:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Тип елементів живлення: Батарейки АА
- Кількість елементів живлення: 2
- Елементи живлення у комплекті: Ні.
- Вага в упаковці: 1090 г
- Габарити в упаковці: 45 x 24.5 x 6.5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- робоче поле
- деталі (круглої, прямокутної, трикутної і квадратної форми - 64 шт.)
- болтики - 80 шт.
- гаєчки - 20 шт.
- 1 дриль (з 2 насадками)
- 1 гайковий ключ
- 1 викрутка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Мозаїка на шурупах |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 237 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 654 ₴

