Дитяча рація іграшка військова Walkie-Talkie 20 см

- Немає в наявності
- Код: 3-2406
298 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рація - предмет без якого не можна обійтися, граючи в поліцейських або секретних агентів. Ваш малюк буде дуже радий гратися, адже це не просто муляжі, а справжні передавачі інформації на відстані.
Дизайн рацій дуже реалістичний: опуклі кнопки, антени - все виглядає дуже серйозно. На кожному пристрої містяться клавіші, які включають прилади.
За допомогою рації дитина гратиме в рухомі ігри, бігатиме і ховатиметься, буде фантазувати і втілювати задумане разом з друзями-розвідниками.
Характеристики:
- Пакування: Планшет
- Колір: Різні кольори
- Тип елементів живлення: Батарейки (АА)
- Кіл-ть ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні.
- Вага в упаковці: 165
- Габарити в упаковці: 30 x 21 x 3.5 см
- Розмір рації: 20 х 3 х 7 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 2 рації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рація |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 298 ₴
