Свинка Пеппа герої Pig Peppa вся сім'я 6 в 1

- Немає в наявності
- Код: 3-2426
321 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекціонувати персонажів свого улюбленого мультфільму стало ще простіше! Набір героїв Свинка Пеппа та Друзі чудовий подарунок для шанувальників популярного мультфільму.
Якісні фігурки будуть радувати дитину своєю схожістю з героями мультфільму і дозволять втілювати різні мультсюжети в реальність. Розігруючи сцени з мультфільму дитина розвиватиме пам'ять, фантазію та уяву!
У наборі 6 фігурок з рухомими ручками та ніжками. Тулуб фігурки виготовлений з якісного пластику, а голова з м'якої гуми.
Комплектація:
- Свинка Пеппа
- Поросятко Джордж
- Папа Свин
- Мама Свинка
- Дідусь Свин
- Бабуля Свинка
Характеристики:
- Пакування: коробка
- Матеріал: пластик. гума
- Висота фігури: 5,5 - 8,5 см
- Розміри коробки: 24 х 6 х 21 см
- Вік дитини: Від 3-х років
- Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 300 г |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 321 ₴

