Набір фігурок "Черепашки ніндзя", 2 герої

- Немає в наявності
- Код: 3-2435
285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фігурок "Черепашки ніндзя". Герої коміксів та мультсеріалів представлені у вигляді деталізованих фігурок. Розмір однієї фігурки - 6,5 х 3 х 12 см. У героя рухомі руки, ноги та голова. 2 випадкові фігурки в наборі.
Характеристики:
- Бренд: YEYI
- Упаковка: Коробка
- Колір зелений
- Вага в упаковці: 160 г
- Габарити в упаковці: 15 x 20.5 x 6 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 2 черепашки зі зброєю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип іграшки | Фігурки персонажів |
| Артикул | 3-2435 |
- Ціна: 285 ₴

