Автомат Blaze storm (Nerf / Нерф) BT 8058 (червоний) з мішенню і обоймою для боєприпасів

- Немає в наявності
- Код: 3-2444
1 048 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат ВТ 8058 — це справжня зброя для акуратного стрілка і космічного воїна, який не боїться небезпеки і готовий в будь-яку секунду відбити напад.
З яскравим набором маленький герой буде вигадувати захоплюючі спецзадачі, захищати світ і стояти на сторожі порядку.
У наборі є все необхідне для початку гри: зброя, боєприпаси, мішені.
Автомат оснащений зручною обоймою для без перебійної подачі боєприпасів, достатньо лише перезарядити пусковий механізм.
Особливість:
- Стріляє автомат поролоновими патронами
- Патрони заряджаються в обойму
- Працює без акумуляторів
- Дальність стрільби 10м
- Мішені у комплекті
- Довжина автомата сягає 75 см.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Червоний
- Вага в упаковці: 640 г
- Габарити в упаковці: 79 x 7 x 27 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- автомат
- 4 банки
- 24 м’яких патрона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, М'які патрони |
| Колір | Червоний |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Вага | 640 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 790 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 048 ₴
