Цифри трансформери Набір роботи цифри трансботи 1 2 3 4 5 6 7 8 9

- Немає в наявності
- Код: 3-2452
763 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно нова колекція трансформерів виконана в несподіваному стилі – цифри.
У колекцію увійшло 9 чисел, кожна з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете моделі, їх можна буде об'єднати і отримати повноцінну модельку жахливого, бойового робота, або зібрати двох трансформерів по менше.
Щоб зібрати великого робота Вам знадобляться такі цифри: 1, 2 ,3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9 і основні математичні знаки.
Самі по собі цифри від 1 до 9 трансформуються в динозаврів найпопулярніших видів.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Вага в упаковці: 900 г
- Вік: від 5 років
- Габарити в упаковці: 34.5 x 6.5 x 24.5 см
- Розмір робота: 13 х 5 х 15 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифри 1,2,3,4,5,6,7,8,9, основні математичні знаки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 763 ₴

