Трансформер Тобот Кватран 4 в1 Tabot Quatran поліцейський 21см

-15%
- Готово до відправки
- Код: 3-2460
639 ₴
545 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотири машини інтегруються і створюють нового персонажа — потужного робота Кватрана.
Творці цього трансформера Тобота дали йому здатність трансформуватися в чотири різних машини, що робить цю іграшку ще більш універсальною. Цей трансформер стане прикрасою колекції вашого маленького аматора роботів.
Універсальність і практичність моделі дозволяють буквально за кілька простих рухів перекладати її з однієї форми в іншу.
Творці цього трансформера Тобота дали йому здатність трансформуватися в чотири різних машини, що робить цю іграшку ще більш універсальною. Цей трансформер стане прикрасою колекції вашого маленького аматора роботів.
Універсальність і практичність моделі дозволяють буквально за кілька простих рухів перекладати її з однієї форми в іншу.
Характерики:
- Пакування: Коробка
- Цвет: Чорний
- Вага в упаковці: 395
- Габарити в упаковці: 24 x 9 x 27.5 см
- Висота трансформера 21 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер 4 в 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 395 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 545 ₴


