Великий Робот-трансформер Бамблбі 31см Transformers

- Немає в наявності
- Код: 3-2463
839 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безстрашний помічник лідера Автоботів! Він швидко трансформується з робота в автомобіль Камаро і назад! У якому б режимі він не був, жоден Десептикон не зможе йому протистояти!
- Трансформуйте його з режиму робота в режим автомобіля і назад
- Для дітей віком від 5 років.
Бамблбі, відомий персонаж для всіх фанатів Трансформерів, та мабуть і не лише для фанатів. У різних всесвітах, він представлений по-різному у формі спорт-кара, у формі Фольксваген Жука, у формі Chevrolet Camaro. Але один факт залишається фактом наш Бджіл завжди жовтий.
Особливість:
- Висота 31см
- У бойовому режимі трансформер оснащений потужною зброєю, яка входить до комплекту.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Жовтий
- Габарити в упаковці: 33 x 13 x 29 см
- Габарити без упаковки: 31 x 10 x 22 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 310 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 839 ₴



