Музична іграшка Танцюючий гусак Hola Toys

-12%
- Готово до відправки
- Код: 3-2505
922 ₴
810 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка для малюків "Танцюючий гусак" - стильний хіп-хоппер і хороший танцюрист, який сподобається дитині з першого погляду.
Особливості:
- Виконує 3 хіп-хоп пісні.
- Рухає шиєю, крилами і лапками в такт музики.
- Їздить у довільному напрямку.
- Підсвічує цифри на футболці.
- Запрошує танцювати разом з ним (англійською).
- Відкриває дзьоб, коли говорить.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Вік: від 1.5 року
- Вага в упаковці: 600 г
- Габарити в упаковці: 25 x 10 x 15 см
- Габарити без упаковки: 15 x 12 x 20 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектация: музична іграшка
Інтерактивна іграшка стане незабутнім подарунком для дитини і принесе безліч нових емоцій та вражень!
Іграшка працює від трьох батарейок, таких як "АА" 1.5V (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 600 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 810 ₴





