М' які кулі для Нерфа Nerf Blaze Storm 30шт

- Немає в наявності
- Код: 3-2507
305 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які патрони для дитячої зброї Nerf і Blaze storm. Безпека гри дітям гарантована завдяки високоякісному виготовленню. Снаряди оснащені спеціальними наконечниками, які не травмопасні. Крім того, мінімальна вага снарядів не позбавляє їх можливості вилітати на великі відстані, точно потрапляючи в ціль. Тому відповідальні батьки можуть без страху купити бластер і зробити подарунок для хлопця. Набору з 30 м'яких куль вистачить навіть на двох гравців — з великою кількістю боєприпасів ігри будуть тривалішими та цікавішими!
Сумісність з усіма бластерами серії Nerf \ Blaze Storm: Еліт, Модулус, Н-Страйк, Думландс, Стар Варс, і Зомбі Страйк
Характеристики:
- Пакування: Планшет
- Колір: Синій
- Матеріал: Пластик, піна.
- Габарити упаковки: 16 х 23 см.
- Розмір кулі: 7,2 x 1,3 см.
- Країна виробник: Китай
- Комплект: 30 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Боеприпасы |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 13 мм |
| Довжина паковання | 160 мм |
| Висота паковання | 230 мм |
| Висота | 72.0 |
- Ціна: 305 ₴
