Лялька Емілі Emily Fashion Classics блондинка у сукні з високою деталізацією 30см Вид 19

- Немає в наявності
- Код: 3-2520
487 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька "Emily" буде гарним подарунком для дитини, це прототип справжньої сучасної принцеси. Адже вона має бездоганну зовнішність і чарівну посмішку. У ляльки довге волосся, зібране у високий хвіст. Їх можна розчісувати та моделювати різні зачіски.
Красива вечірня сукня прикрашена блискітками. Також у наборі є аксесуари. Висота ляльки – 30 см.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 340 г
- Габарити в упаковці: 28 x 32.5 x 6 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Лялька і аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Вага | 340 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
- Ціна: 487 ₴
