Хмарка Hola Toys 12 см

- Немає в наявності
- Код: 3-2522
436 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила музична неваляшка зроблена з якісного пластику і призначена для діток від 6-ти місяців.
Особливості іграшки:
- заводний механізм програє красиву колискову мелодію.
- у заведеному стані неваляшка обертається, у неї рухаються очі, крильця та вушка;
- має форму, що обтікає.
Іграшка розвиває слух, уяву, дрібну моторику, координацію.
Характеристики:
- Бренда: Hola Toys
- Упаковка: Коробка
- Колір: Білий
- Вага в упаковці: 261 г
- Габарити в упаковці: 14 x 17 x 11 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Неваляшка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 436 ₴

