Телескоп настільний дитячий зі штативом і збільшенням 20х 30х 40х

-13%
- Готово до відправки
- Код: 30001
856 ₴
742 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескоп у комплекті зі штативом і трьома змінними лінзами зі збільшенням у 20х, 30х і 40х підійде для першого знайомства дитини з небом. Крім цього, він має можливість регулювання кута огляду (360°) і фокусну відстань 170 мм. Крім основного об'єктива додатково телескоп обладнаний допоміжним.
Особливості:
- Штатив
- 3 змінні лінзи
- Збільшення у 20х, 30х, 40х разів
- Регулювання кута огляду
- Фокусна відстань 170 мм
- Діаметр об'єктива 32 мм
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Розміри телескопа: 41 х 31 х 40 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 8 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Телескоп |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 742 ₴

