Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Baby Toys Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 30002
673 ₴
591 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий розиваючий килимок - невід'ємний атрибут для малюків з самого народження. "Baby Toys" представляє функціональний килимок з ростоміром і брязкальцями, а також музичною панеллю, яка розважатиме малюка кумедними мелодіями та яскравим підсвічуванням.
Особливості:
- На ігровій музичній панелі розміщені 5 кнопок, натискання на які активує відтворення мелодій
- Під час програвання мелодій, клавіші підсвічуються
- Лицьова сторона килимка прикрашена яскравим мультяшним принтом і ростоміром
- На м'якій дузі розташовані кільця, на які кріпляться кольорові іграшки-брязкальця
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір килимка: 70 х 45 х 38 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42 x 10 x 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 591 ₴





